Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Huta Bardzyńska - Oferty sprzedaży domów

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom szeregowy Anusin

Anusin(Huta Bardzyńska + 19 km)

949 000 zł188 m² 5 047,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 726 m²

Dom marzeń ze stawem, lasem I pełną prywatnością twój azyl poza miastem! Szukasz wyjątkowego miejsca, gdzie cisza, natura i przestrzeń idą w parze z komfortem? Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki(Huta Bardzyńska + 14 km)

1 150 000 zł315 m² 3 650,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

0% prowizji od kupującego! Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę. Bardzo funkcjonalny i wygodny dom położony w atrakcyjnej części Aleksandrowa Łódzkiego. Budynek trzykondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zgierz

Zgierz(Huta Bardzyńska + 18 km)

790 000 zł180 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:560 m²

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży dochodowej nieruchomości w Zgierzu. Nieruchomość położona przy ulicy o dużym natężeniu ruchu kołowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wola Czarnyska(Huta Bardzyńska + 18 km)

999 000 zł190 m² 5 258 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:37 455 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 190 m , położony na malowniczej działce w Woli Czarnyskiej 25. To wyjątkowa nieruchomość dla osób, które cenią spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Kębliny

Kębliny(Huta Bardzyńska + 23 km)

370 000 zł69 m² 5 362,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Kęblinach Domek letniskowy o powierzchni całkowitej 69m2, usytuowany na działce 1200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Włodzimierz

Włodzimierz(Huta Bardzyńska + 22 km)

195 000 zł33,60 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 527 m²

Działka z domkiem rekreacyjnym we Włodzimierzu, gm. Wodzierady, powiat łaski, woj. łódzkie Szukasz miejsca na weekendowe wypady, odpoczynek od miejskiego zgiełku i kontakt z naturą? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Wola Rogozińska

Wola Rogozińska(Huta Bardzyńska + 22 km)

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferuję do sprzedaży piękny dom z 2003 roku pod Zgierzem, usadowiony na dużej, świetnie zagospodarowanej działce, o powierchni 3700m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ozorków

Ozorków(Huta Bardzyńska + 11 km)

580 000 zł100 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu 100m2 w gminie Ozorków (około 3km od Ozorkowa). Dom parterowy z cegły, kryty papą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z loggią, ul. Działkowa

Swoboda(Huta Bardzyńska + 19 km)

743 000 zł121 m² 6 140,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom, który projektujesz sam zamieszkaj w prestiżowej otulinie lasu na osiedlu "moja Swoboda" Masz dość domów, w których pokoje są niefunkcjonalne, a układ narzucony z góry? Na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Willa z tarasem Huta Bardzyńska

Huta Bardzyńska,łódzkie

1 099 000 zł200 m² 5 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Piękna posiadłość pod łodzią! dom dla osób szukających ciszy I spokoju. Działka : Powierzchnia ; 3800 m2. Istnieje możliwość dokupienia jeszcze dwóch innych działek graniczących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Huta Bardzyńska

Huta Bardzyńska,łódzkie

1 099 000 zł200 m² 5 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Konstantynowska

Szatonia,Aleksandrów Łódzki(Huta Bardzyńska + 14 km)

1 700 000 zł320 m² 5 313 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 189 m²